Skład Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2023/2024

Bień Anna, Rybak Luiza

Nr konta Rady Rodziców:

49 1160 2202 0000 0005 8550 0652
w tytule przelewu prosimy wpisać: Rada Rodziców, imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy

Akceptuję, nie pokazuj więcej

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem podanych danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Kaczuszka  z siedzibą  w Przeźmierowie przy ul. Południowej 84. Kontakt: Paweł Pawicki – telefon- 696-483-494
  2. Celem przetwarzania danych jest wychowanie przedszkolne podopiecznych.
  3. Podstawa prawna z dnia 07.09.1991 o systemie oświaty (DzU. 2004r. nr 56, poz. 2572 zwm).
  4. Zebrane dane będą przechowywane do chwili uczęszczania podopiecznych do placówki.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczęszczania podopiecznego do placówki.
Akceptuję Przypomnij później