W tym miejscu znajdziecie Państwo zadania do zdalnego nauczania dla poszczególnych grup wiekowych.

Grupa Sikorki

Grupa Wróbelki

Grupa Skowronki

Logopedia

Akceptuję, nie pokazuj więcej

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem podanych danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Kaczuszka  z siedzibą  w Przeźmierowie przy ul. Południowej 84. Kontakt: Paweł Pawicki – telefon- 696-483-494
  2. Celem przetwarzania danych jest wychowanie przedszkolne podopiecznych.
  3. Podstawa prawna z dnia 07.09.1991 o systemie oświaty (DzU. 2004r. nr 56, poz. 2572 zwm).
  4. Zebrane dane będą przechowywane do chwili uczęszczania podopiecznych do placówki.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczęszczania podopiecznego do placówki.
Akceptuję Przypomnij później